W tej zakładce naszej strony znajdą Państwo zrealizowane przez nas prace w domach klientów. Tutaj mogą Państwo zobaczyć efekty naszej pracy w oparciu o cegły klinkierowe od belgijskiego producenta Olivier oraz produkty z naturalnego kamienia.

Wśród realizacji znalazł się oczywiście montaż wyjątkowego wyrobu z naszej oferty, jakim jest cegła klinkierowa – mogą Państwo zobaczyć pełen proces jej instalacji i spektakularne efekty, jakie dzięki niej osiągnęliśmy na elewacjach. Nie mogło zabraknąć także zdjęć z jej montażu wewnątrz budynku, który zyskał niesamowity charakter i estetyczne wykończenie ścian i nie tylko.

Wśród realizacji mogą Państwo także zobaczyć oferowane przez nas parapety kamienne i inne elementy z niego stworzone takie jak obramowania drzwi i okien, skrzynki na listy czy numery domów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą fotografii, które pokazują, w jak łatwy sposób można dodać każdemu budynkowi niepowtarzalnego wyglądu przy użyciu niezwykle trwałego, naturalnego surowca, jakim jest kamień lub cegła na ścianę z klinkieru. Więcej szczegółów dowiedzą się Państwo wypełniając nasz formularz kontaktowy lub osobiście odwiedzając nasz Showroom w Wielkopolsce.

Kliknij aby powiększyć